Mladší příprava 2010 – Čeladná 26.1.2019

V sobotu 26.1.2019 odehráli naši fotbalisté r.2010 doplnění borci r.2011 turnaj o pohár starosty obce Čeladná.

Na turnaji bylo 9 týmů převážně z Ostravy a jejího blízkého okolí. Všechny hráče čekal fotbalový maratón čítající 36 utkání, každé v délce 10 min. Hráli jsme na házenkářském hřišti s rozměry 40x20m což je víc, než jsou borci z KZL zvyklí. Naši borci odehráli všechny utkání s velikým nasazením a se třemi výhrami, dvěma remízami a třech porážkách se ve velmi silné konkurenci umístili na pěkném pátém místě s 11 body. Kluci a holka trochu doplatili na malý důraz před soupeřovou brankou, protože šancí bylo dost. Musíme na tom zapracovat ;-) Parádní utkáni jsme odehráli proti vítěznému týmu FC Baník Ostrava, kde i přes porážku 3:1 naši borci předvedli co v nich je. Nezalekli se soupeře, ale na nabitý tým Baníku nakonec nestačili.. Co bylo opravu fantastické byla podpora fanoušků našeho týmu, kdy jsme v hledišti Baník porazili :-) :-) :-)

Výsledková a střelecká listina:

Nošovice – Čeladná   2:0   Řeha 1x, Malyšek 1x

Nošovice – Brušperk „B“   3:1   Malyšek 1x, Schnapka 1x, Kubica 1x

Nošovice – Baník   1:3   Tichopád 1x

Nošovice – Třebovice   0:0

Nošovice – Brušperk „A“   0:1

Nošovice – Poruba   0:2

Nošovice – Petřvald   2:0   Bielčík 1x, vlastní 1x

Nošovice – Vřesina   0:0

Děkuji hráčům, rodičům a fanouškům za prezentaci našeho týmu.

S pozdravem trenéři :-)

Komentáře i pingy jsou zakázány.

Nelze přidávat komentáře.