TJ Sokol Mosty u Jablunkova – SK Nošovice – Lhoty 6:5 (4:1)

V Mostech se prostě nedá vyhrát. Ani pět branek nám nestačilo na výhru.
Rozhodčí: Pokluda Aleš, Ostřanský Petr, Kuběna Petr
Branky: 24.Koloničný, 46. a 74. Krus, 64. Červený, 85. Míček
Sestava: Baran, Svoboda, Nikl R. (46. Švábek), Gryžboň, Koloničný, Krus, Červený (K), Račev, Škapa (79. Klimczak), Mohyla (72. Míček), Papřok
ŽK: Nikl, Gryžboň, Papřok

Už od začátku to byl velmi vyhrocený zápas, Opět nám ale nevyšel vstup do zápasu a už v 9. minutě šli domácí zásluhou Koláře do vedení 1:0. O pět minut později z přímého kopu zvyšoval na dvoubrankový rozdíl Lýsek 2:0. Ve 24. minutě ránou nejmíň z dvaceti metru snížil Koloničný. V tu chvíli jsme dostali domácí celek pod tlak. Jenže nám nevyšel ani konec poločasu. 44. minuta a Lýsek opět zvýšil na dvoubrankové vedení a o minutu později ve 45. minutě ještě zvýšil Kolář. Druhý poločas byl z našeho pohledu lepší. Už ve 46. minutě snížil po centru Krus. Bohužel v 61. minutě završil hattrick Lýsek 5:2.
V 65. minutě ale snižoval Červený a v 74. se prosadil Krus. V tu chvíli to vypadalo že si můžeme odvézt aspoň jeden bod. Měli jsme velký tlak ale šance nepřicházely. 85. minuta a hlavní rozhodčí nařídil penaltu proti nám. Míče se zmocnil Kolář a završil druhý hattrick. Sice v jsme zásluhou Míčka ještě snížili, ale ty bylo z naší strany vše. Domů proto odjíždíme s prázdnou.