TJ Písek – SK Nošovice – Lhoty 4:5 (2:1)

Po velmi bojovném a devíti brankovém zápase se tři body vezou domů.
TJ Písek – SK Nošovice – Lhoty 4:5 (2:1)
Rozhodčí: Goryczka Jan, Malinovský Jiří, Kleinhampl Kamil
Branky: 24. Imričko, 52. Račev, 56. Koloničný, 70. a 75. Červený
Sestava: Baran, Vojkovský, Imričko, Horáček, Svoboda, Račev (88. Nikl R.) (K), Koloničný (89. Škapa), Bosák, Gryžboň, Míček (36. Červený), Krus
ŽK: Svoboda, Bosák, Červený

Už od začátku na nás domácí tlačili. Měli pár šancí které v 16. minutě přetavili ve vedoucí gól. V tu chvíli jsme začali o něco lépe hrát. V 24. minutě po úniku Horáčka byla jasně nařízen pokutový kop. Míče se zmocnil Imričko který s přehledem vyrovnal stav utkání na 1:1. Jenže ihned potom po chybě ve středu hřiště šli domácí opět do vedení 2:1. Do poločasu jsme měli co zlepšovat. Vstup do druhé půle nám vyšel. V 52. minutě
z pravé strany vyrovnal Račev na 2:2. V tu chvíli se domácí zalekli a o čtyři minuty později jsme šli poprvé v zápase zásluhou Koloničného do vedení. Opět v zápase již podruhé jsem si po gólu nepohlídali hru a v 62. minutě domácí srovnali na 3:3. Celý zápas byl vyhrocený i díky ne stoprocentního výkonu rozhodčích. A po dalším faulu v pokutovém území domácích tentokrát na Bosáka jsme kopali druhou penaltu. Balón si nachystal červený a opět nás poslal do vedení 3:4.
O pět minut později Červený zahrával přímý kop, který naštěstí podskočil domácímu gólmanovi pod nohou. Domácí na nás ještě tlačil díky čemuž upravili stav utkání na konečných 4:5.

Další utkání opět hrajeme venku, tentokrát jedeme do Mostů. Jedeme na půdu favorita, protože jejich tým je s 22 body na druhém místě. My se držíme těsně za nimi na 4. místě s 18 body za Kozlovicemi. Utkání startuje 21.10 od 14:00.

Komentáře i pingy jsou zakázány.

Nelze přidávat komentáře.