Hukvaldy – Nošovice-Lhoty 2:1 /2:0/

Tak nám to opět po zimní přestávce začalo. Jak to našemu, dá se říci, téměř od základu přebudovanému mančaftu v jarní části sezóny 2014/2015 v boji o záchranu půjde, prověřil hned první zápas, kde jsme zajížděli na hřiště lídra soutěže – Hukvaldy. Postavení v tabulce jasně hovořilo ve prospěch našeho hostitele a tak se téma točilo prakticky jen okolo otázky – kolik? Kdo však vážil cestu na Hukvaldy musel uznat, že tady se trenérovi panu Damkovi Daliborovi za administrativního přispění výboru SK podařil vcelku husarský kousek a náš tým byl domácím více než vyrovnaným soupeřem. Výstižný komentář k utkání můžeme doporučit na stránkách TJ Hukvaldy. Pro nás to znamená dobře započatou cestu a můžeme jen doufat, že předvedený výkon bude odrazem k úspěšnému zvládnutí jarní části – tedy záchraně v OP. Ať se klukům daří a všechny fanoušky můžeme pozvat na první jarní utkání na domácí půdě v neděli 5.4.2015 proti Hrádku.

 Lumír Vojkovský

Hukvaldy – Nošovice 2:1 hned první jarní zápas svedl souboj prvního a posledního týmu soutěže. .Ač je to okresní přebor, toto utkání splňovalo normy vyšší soutěže. Hrálo se nahoru dolů, spousta osobních soubojů. Domácí Hukvaldy se netají postupovými ambicemi, my jim to chtěli jakkoliv znepříjemnit. Nakonec rozhodla pětiminutovka mezi 36 a 41 minutou, kdy náš tým dvakrát inkasoval, byly to nešťastné branky a jediné dvě střely na hostující branku v první půli. Do té doby my měli tři příležitosti a hlavně nevyužitá tutovka Dobiášem může mrzet. V druhé půli náš celek přibral na otáčkách a domácí se začali strachovat o výsledek, po snížení na 2:1 Fojtíkem se zatáhli kompletně a podnikali pouze nebezpečné protiútoky. Brankové příležitosti se střídaly, ale nakonec se našemu celku vyrovnat nepodařilo. Před utkáním jsem řekl hráčům, že pokud prohrají, tak ať alespoň s dobrým pocitem, že do tohoto zápasu vložili vše a myslím, že se toto podařilo i dle ohlasu fanoušků obou táborů.

Sestava

Klimczak, Papřok, Nikl, Vojkovský /80.Šigut/, Pastor /65.Kozelský/, Červený, Fojtík, Bednárek, Horáček, Dobiáš, Dužík /55.Švábek

trenér Dalibor Damek

Komentáře i pingy jsou zakázány.

Nelze přidávat komentáře.