Nošovice – Janovice 1:3 (0:2)

V domácím zápase jsme přivítali celek z Janovic. Chtěli jsme vyhrát, ale už do tak početné marodky přišly očekávané tresty od disciplinární komise (3 zápasy stop pro Nikla Radima a Michala Červeného) a tak se opět řešilo, zdali nás vůbec bude 11. Sestavu jsme složili, ale kvalitou jsme se Janovickým vyrovnat nemohli a tak výsledek odpovídá naší předvedené hře. Úvod zápasu byl opatrný z obou stran. Bylo k vidění spousta nepřesností, hlavně z naší strany. A jak to umíme jen my, hrubou chybou, kterou jsme hasili faulem v naší šestnáctce, jsme soupeři nabídli pokutový kop, který poslal hosty do vedení. V zápětí po naší rozehrávce a další chybě bylo skóre 0:2 a věděl jsem, že horko těžko budeme s výsledkem něco dělat. Tak skončil i poločas a do druhé půle jsme šli s odhodláním alespoň vyrovnat. Aby toho nebylo málo, musel jsem hned v úvodu druhé půle střídat Horáčka pro svalové zranění a to jsem už tušil, že s výsledkem už toho tolik neuděláme. Hosté po pěkné kombinaci dali na 3:0 a nám se už jen z pokutového kopu (Matějka) podařilo snížit. Na víc jsme se nezmohli. Beru, kvalita nám momentálně chybí, ale tak bezkrevný výkon, kterým jsme se prezentovali doma, nepamatuji. Myslím si, že hráči, kteří normálně v základní sestavě nehrají, by měli být za každou chvíli na trávníku rádi. Očekával bych od nich na oplátku maximální nasazení a výkon.