Nošovice – Oldřichovice 0 : 1

 

Po sérii nevydařených zápasů (hlavně bez bodového zisku), jsme se před domácími fanoušky chtěli předvést ve zlepšené formě. To jsem ale netušil, jak se již tak početná marodka ještě rozroste a tak jsme se dostali do situace, že hraje to co má nohy. To je realita.

Před zápasem jsem byl opravdu rád, že jsme dali dohromady 11 lidí, ale těch 11 lidí první poločas s  Oldřichovicemi doslova odfláklo. To co jsme předváděli na hřišti byl jeden obrovský chaos. Nechtělo se nám běhat, nikdo nechtěl balón, nikdo nechtěl hrát a tak v první půli dobře hrající hosté si dělali na hřišti, co chtěli. Je škoda, že aby dali gól, tak jsme jim opět jako v jiných zápasech pomohli vlastní chybou, kdy po laciné ztrátě obrana již nestihla zabránit brejku, a hosté vedli jedna: nula. Nutno podotknout, že skóre mohlo být vyšší, hosté hráli opravdu dobře a nevyužili několik šancí.

Do druhé půle jsem udělal jednu změnu, prohodil jsem naše gólmany ( Klimczak nastoupil od začátku v útoku, Pohludka v brance), takže Martin šel na hrot a Kily do branky a šli jsme s odhodláním něco s nepříznivým výsledkem udělat. A najednou to šlo. Začali jsme hrát, začali jsme bojovat a na hřišti to bylo vidět. Hosté se místy nemohli dostat z tlaku, ale k čemu nám to je, když už si vytvoříme šanci, neproměníme ji. Škoda Pohludkovy tyče, kdo ví, jak by se zápas vyvíjel. Ale na kdy by, se nehraje. My máme další 0 na kontě bodů a situace začíná být vážnější, než jsme si mysleli a připouštěli. Jediným světlým okamžikem tohoto zápasu byl návrat po vleklém zranění kolene Kamila Matějky, doufejme, že mu zdraví vydrží.

Radim Nikl

Komentáře i pingy jsou zakázány.

Nelze přidávat komentáře.